zaletela.in.ua - безкоштовна консультація з питань вагітності та аборту

Підтримка онлайн
Професійні
консультації
Доступність в месенджерах
Конфіденційність

Якщо ти не чекала цієї вагітності і не знаєш, як діяти далі – не хвилюйся! Ми тут, щоб допомогти тобі

Фахівці нашої онлайн консультації (лікар, психолог та консультант з питань незапланованої вагітності) допоможуть тобі розібратися в ситуації, в якій ти опинилася та дадуть відповіді на твої запитання, а при потребі – і професійні поради. Ми розуміємо, що є тривога та велика кількість думок одночасно, є невпевненість та страхи. І з цим всім ти наодинці...Але ти не одна!
Консультація

Ти можеш отримати безкоштовну консультацію, скориставшись нашою контактною формою або зв'язатися з нашими консультантами по телефону на сайті.


Якщо тобі зручніше спілкуватися через месенджери - пиши нам на Viber, WhatsApp або Telegram. Консультаційна команда дасть відповідь якнайшвидше. Ми тут, щоб підтримати тебе!

Онлайн тест на вагітність
Боїшся, що могла завагітніти? Ще немає затримки місячних, але ти переживаєш і перелякана або у тебе затримка, але ще не купила тест на вагітність?
Зроби попередній онлайн тест на вагітність
Ми дамо тобі персональну відповідь. Наші консультанти (лікар, психолог і фахівець з питань незапланованої вагітності) допоможуть розібратися з твоїми обставинами, дадуть професійну консультацію щодо можливої вагітності.
Аборт: «за» і «проти»?
Тобі потрібно прийняти складне рішення? Дитина не входив в твої плани? Боїшся змін у своєму житті? Не знаєш, що робити далі? Боїшся залишитися самотньою? Не впевнена, що готова стати мамою?
Знайди пару хвилин для того, щоб пройти тест на аборт, і ти отримаєш онлайн консультацію від нашої консультаційної команди щодо ситуації, в якій ти опинилася.

Наші принципи

 • Прийняття
  Для нас означає перш за все слухати, поважати і розуміти. Будувати відносини без осуду.
 • Професіоналізм
  Команда Zaletela.in.ua складається з кваліфікованих фахівців, а це значить, що ти отримаєш якісну і компетентну консультацію
 • Безпека
  Наші консультації конфіденційні, за бажанням клієнта анонімні, і доступні для кожної жінки без винятку
Дізнатися більше

Відгуки

 • clouberry11

  Я не мала нікого з близьких, з ким би могла порадитись щодо моєї ситуації (в мене складні відносини з моєю родиною). Мій чоловік був проти нашої дитини. Я була у розпачі. І тут я натрапила на сайт zaletela.in.ua. Не знаючи що очікувати, мені було складно змусити себе подзвонити, але я таки набрала номер телефона на сайті. На моє велике здивування, жінка на іншому кінці лінії була дуже, дуже приємною і просто слухала мене на початку. Вперше в житті я відчула, що я не одна із своїми проблемами

 • Мария

  Коли я «залетіла», мені здавалося, що земля тікає з-під ніг. Я не знала що мені робити. В інтернеті я натрапила на рекламу тесту на аборт і заповнила його. Через декілька годин я отримала листа від консультанта zaletela.in.ua. Це була не просто відповідь, а ґрунтовна консультація. Завдяки їй, я змогла подивитись на свою ситуацію з іншого боку. Консультант zaletela.in.ua була постійно на зв’язку зі мною. Я відчувала, що мене приймають такою якою я є, зі всіма моїми слабкостями і страхами. Завдяки підтримці zaletela.in.ua я змогла пройти через важкий період свого життя

 • Диана22

  Коли я зробила тест і усвідомила, що вагітна – була у шоці. Минуло два тижні, як ми розірвали відносини з моїм хлопцем. Я відчувала, що не можу знайти в собі сили стати мамою, але я також розуміла, що не зможу пробачити себе, якщо зроблю аборт. Я була так налякана, поряд не було нікого, кому б я могла довіритись. Мені потрібна була людина, яка б мене зрозуміла і була на моїй стороні. Я знайшла таку людину через zaletela.in.ua . Завдяки консультаціям, я змогла розібратися зі своїми проблемами і помиритися зі своїм хлопцем. Тепер я відчуваю себе більш захищеною і впевненою в майбутньому

Частые вопросы