Про нас
Zaletela.in.ua - благодійна некомерційна ініціатива, мета якої - допомогти вагітним жінкам у складних життєвих обставинах прийняти зважене рішення. Наш сайт пропонує інформацію та консультації для дівчат і жінок, їхніх родичів, хлопців, чоловіків, друзів, які хочуть більше дізнатися про вагітність і аборти. Отримати необхідну інформацію і консультацію ви можете, звернувшись до zaletela.in.ua електронною поштою, телефоном або за допомогою додатків-месенджерів (Viber, WhatsApp або Telegram). Наші спеціальні пропозиції - тестування на вагітність і тест на аборт. За необхідності та можливості - особиста зустріч.
Існування і функціонування zaletela.in.ua відбувається за рахунок приватних пожертвувань людей, які небайдужі до потреб вагітних жінок у кризовій ситуації. Тому наші консультації є професійними і водночас безкоштовними для кожної жінки, яка звертається по допомогу та інформацію.
Наші цінності: прийняття, індивідуальний підхід, професіоналізм, безпека

Прийняття та індивідуальний підхід. Для нас консультування означає насамперед слухати, поважати та розуміти. Ми розуміємо, через що ви зараз проходите. Ми розуміємо ваше хвилювання, невпевненість і страхи, з якими ви зіткнулися. Якщо ви звернетеся до нас, ми постараємося бути відкритими для вас, ваших очікувань, сподівань і потреб. Ми розуміємо, що ситуація, в якій ви опинилися, дуже індивідуальна і для неї немає шаблонних відповідей.

Професіоналізм. Команда zaletela.in.ua складається з кваліфікованих фахівців: психологів, лікарів, педагогів і соціальних працівників, багато з яких мають додаткову вузькоспеціалізовану освіту, а отже ви отримаєте якісну і компетентну консультацію. За необхідності ми залучаємо додаткових спеціалістів (наприклад, юристів) з метою дати вам найкращу відповідь. У зв'язку з наявністю у нас бази спеціалістів-волонтерів будь-яка консультація залишається для вас безкоштовною.

Безпека. Наші консультації конфіденційні, за бажанням клієнта анонімні, і доступні для кожної жінки без винятку. Ви можете вибрати зручний для вас спосіб комунікації: месенджер (Viber, WhatsApp або Telegram), електронний лист або телефонний дзвінок. Ми хочемо, щоб ви почувалися самими собою з усіма своїми слабкостями і страхами і могли вільно поділитися своєю ситуацією для прийняття усвідомленого рішення. Ми захищаємо ваші персональні дані, вони не будуть передані третім сторонам відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».
Безкоштовна консультація

Для того, щоб консультант зв'язався з вами, залиште будь ласка свої дані

Переважний спосіб звязку
Made on
Tilda