Команда
Ольга Зіняк
Лікар, фахівець по роботі з жінками у кризовій вагітності і після аборту
Має 20-річний досвід роботи в цій сфері. Добре розуміє, з якими труднощами стикаються жінки, що опинилися в ситуації незапланованої вагітності, оскільки сама має такий досвід. Ольга одружена, вона мама трьох дітей. «Я переконана, що у всьому, що трапляється в житті, є мета - навіть якщо іноді ми не розуміємо її і усвідомлення приходить згодом»
Світлана Гончарова
Лікар-гінеколог
Як лікар, Світлана піклується про ситуації, коли виникають серйозні проблеми зі здоров'ям. Вона вважає, що консультуючи вагітних, важливо бути чуйною і бачити в кожній жінці особистість з дуже особливими проблемами і унікальним життєвим шляхом. «У важких ситуаціях знати, що є хтось, хто вислухає і прийме тебе беззастережно, хто буде на твоєму боці, - просто необхідно!»
Неля Шевчук
Психолог, консультант з питань сім’ї
Неля почала цікавитися психологією ще у школі. Їй подобається працювати з людьми, і вона спеціалізується на супроводі жінок і сімей у ​кризових ситуаціях. Її життєве кредо: «Додай життю своєму суть - віддай любові половину ...» Неля пише чудові вірші, які дарують натхнення і сили долати труднощі . Вона любить тишу, але також і час із своєю сім'єю та друзями
Світлана Лещенко
Лікар, консультант з питань незапланованої вагітності
Світлана завжди використовує свій багатий медичний досвід при консультуванні жінок, які опинились у кризовій ситуації через вагітність. «Для мене жінки, яким я допомагаю пройти через тяжкі часи, - це не просто якісь гвинтики. Я намагаюся поділитися з ними любов’ю і підбадьоренням, які їм необхідні, щоб рухатися далі у житті. Я хочу, щоб вони почувалися захищено і безпечно – цього їм часто бракує»
Інна Рудзік
Закінчила Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, магістр психології
Завжди працювала і допомагала людям у різних складних життєвих ситуаціях, зараз працює психологом у сфері доброчинності (ICF «Gift of Life»). «У своїй консультативній роботі я часто відчуваю ситуацію незапланованої вагітності як раптовий шторм, через який життя жінки і її сім'ї сходить з рейок. Для мене важливо разом з жінкою знайти хороше, оптимальний вихід, нести cвітло у шлях кожного»
Наталія Франщак
Консультант з питань незапланованої вагітності, насильства в сім'ї, психологічних травм
Має педагогічну освіту. Досвід практичної підтримки жінок після аборту та в ситуаціях незапланованої вагітності - 8 років. Вона любить допомагати жінкам в складних кризових ситуаціях, ставлячи їм доцільнізапитання і відкриваючи нову перспективу, яка виводить їх з плутанинидумок. Наталія переконана, що важливо не боятися рухатися вперед
Олена Августинович
Консультант з питань кризової вагітності і після аборту
Олені завжди подобалась робота, яка була пов’язана з допомогою людям. Усиновивши двох дітей, вона з власного досвіду знає, через які радощі та випробовуванняпроходить сім'я і окремі її члени. Для неї важливо, щоб вагітні жінки мали реальний вибір і отримували підтримку, якої вони потребують на своєму шляху у цей нелегкий час. «Мене завжди вражає, який величезний потенціал закладений в кожній жінці та як це допомагає впоратися навіть з найскладнішими життєвими ситуаціями»
Василь Зіняк
Координатор проекту
Має вищу технічну освіту. Досвід роботи в благодійних організаціях - 12 років. Переконаний, що жінкам у ситуації кризової вагітності потрібно знати, що є надія. Надія є сьогодні, і надія є на майбутнє
Безкоштовна консультація

Для того, щоб консультант зв'язався з вами, залиште будь ласка свої дані

Переважний спосіб звязку
Made on
Tilda