Блог ua

Народити? Які є варіанти


Якщо ти вагітна, але не чекала цієї дитини - пам'ятай, що у тебе є багато виборів і варіантів.
Аборт - не єдиний з них. Подарувати дитині життя - це чесно, вона як і ти, має на це право. Це не простий вибір. Можливо, тобі важко зважитися на нього. Але ти не вб’єш свою дитину і залишися мамою не вбитої, а народженої дитини. Якщо ти вирішиш зберегти життя - у тебе є такі варіанти:
Усиновлення - сьогодні в Україні, за статистикою, 20-25% безплідних пар, які мріють, але за станом здоров'я не можуть мати дітей. Вони стоять на черзі і чекають роками, щоб мати можливість усиновлення. Твоя дитина отримає батьків і щасливе життя. Твоє здоров'я, шанс на щасливе материнство в майбутньому і збережене життя дитини - це гідний вибір!
Віконце ЖИТТЯ - це спеціальні пункти, облаштовані в лікарнях, де молода мама може анонімно залишити новонароджену дитинку. Фахівці передадуть дитинку на усиновлення. Ти можеш знайти їх адреси в твоїй місцевості в інтернеті або у нас на сайті.
ДОПОМОГА в тимчасовому догляді за дитиною - якщо у тебе немає грошей і можливості утримувати та піклуватись про дитинку, але ти прагнеш бути мамою - ти можеш написати заяву в Службу у справах дітей за місцем проживання (перебування) про надання допомоги тимчасового влаштування дитини в патронатну сім'ю або дитячу установу. Сім'я патронатних вихователів буде піклуватись і надасть тимчасовий догляд за твоїм малюком, а ти за цей час зможеш подолати свої складні життєві обставини. Твоя дитина не отримує статус сироти і її (його) не можуть усиновити інші сім'ї.  І як тільки твої умови зміняться - ти зможеш забрати дитину до себе назад і стати разом однією родиною! Ти зможеш (навіть, повинна будеш) відвідувати дитину в патронатній сім'ї (дитячому закладі) та по можливості підтримувати її. Існують і інші можливості зберегти твою родину.
БАТЬКІВСТВО - стати МАМОЮ - це найбільший дар, який може отримати жінка! Ми знаємо, що це, можливо, не входило в твої плани, тобі важко і страшно сьогодні. Ми тут, щоб допомогти тобі. Партнери нашої консультації також розглядають можливість підтримки-патронажу молодих соціально незахищених мам, які зважилися зберегти дитину, дати їй життя і майбутнє.
Якщо у тебе виникли питання, ти можеш зв'язатися з нами, скориставшись нашою контактною формою або за телефонами на сайті. Це безкоштовно. Телефонуй!
Якщо тобі зручніше спілкуватися за допомогою додатків-месенджерів - пиши нам на Viber, WhatsApp або Telegram. Консультаційна команда дасть відповідь якомога швидше. Ми тут, щоб підтримати тебе!
Made on
Tilda