Блог ua

«Залетіла?» Що далі?

·      Тобі страшно
·      Ти не чекала на цю вагітність
·      Батьки не знають про твою проблему
·      Хлопець не хоче цієї дитини
·      Ти не впевнена, що готова стати мамою
·      Ти боїшся вагітності і пологів
·      Що скажуть друзі?
Якщо в тебе затримка і ти думаєш, що можеш бути вагітною:
·      Перше, що варто зробити – пройти тест на вагітність. Ти можеш пройти онлайн тест на вагітність у нас на сайті і отримати ґрунтовну онлайн консультацію щодо можливої вагітності. Наші консультанти (лікар, психолог та фахівець з питань незапланованої вагітності) допоможуть розібратися з твоїми обставинами.Ми тут, щоб підтримати тебе!
·      Якщо ти вже зробила звичайний тест на вагітність, і він показав позитивний результат, а для тебе це несподівано - не панікуй. Зупинись. Не роби поспішних дій. Рішення, яке тобі треба прийняти відносно того, що робити далі, відноситься до самих складних, з якими може зіткнутися людина. Дуже важливо знати, як прийняти зважене рішення відносно незапланованої вагітності.
·      Якщо ти вже думаєш про аборт, то знайди пару хвилин для того, щоб пройти онлайн тест на аборт.
·      Якщо ти розгублена і не знаєш, як діяти далі - ми тут, щоб допомогти тобі.
Ти можеш зв’язатися з нами, скориставшись нашою контактною формою або телефонами на сайті. Це безкоштовно. Телефонуй! Якщо тобі зручніше спілкуватися за допомогою додатків-месенджерів - пиши нам на Viber, WhatsApp або Telegram. Консультаційна команда дасть відповідь якнайшвидше. Ми тут, щоб підтримати тебе!
·      Рішення прийняте і тобі потрібно усвідомити, як це зробити найкраще? Наші консультанти (лікар, психолог та фахівець з питань незапланованої вагітності) відкриті допомогти тобі. Звертайся до нас у зручний для тебе спосіб. Скористайся нашою контактною формою або телефонами на сайті, пиши нам на Viber, WhatsApp або Telegram.