Якщо ти дізнався, що твоя дівчина може бути вагітною (вона зробила тест на вагітність або у неї затримка) – ти, ймовірно, відчуваєш занепокоєння за її та своє майбутнє.

Твоя підтримка їй зараз дуже необхідна.

Дай їй  знати, що вона не самотня в своїй проблемі.

Дай їй відчути твоє розуміння.

Не тисни на неї.

Спробуй максимально очистити свій розум від негативних емоцій та думок так, щоб ти зміг спокійно слухати її та почути, що вона говорить.

Варто не поспішати у прийнятті любих рішень і дій.                                                                                                                             

Ця ситуація стосується не тільки тебе одного. Твоя дівчина носить під серцем твою дитину.

Неприйняття дитини часто відбувається через острах відповідальності. Іноді просто потрібен час, щоб звикнути до ідеї «батьківства», розібратися зі своїми страхами.

Збери інформацію про всі можливі варіанти.

Звернися до розділів нашого сайту: Як приймати рішення.  Види абортів.  Фізичні наслідки абортів. Емоційні наслідки абортів.

Запропонуй своїй дівчині зайти на сайт zaletela.in.ua. Вона  зможе пройти онлайн тест на аборт.  Фахівці нашої онлайн консультації (лікар, психолог та консультант з питань незапланованої вагітності) дадуть відповіді на актуальні запитання, а при потребі – і професійні поради.

Ти також можеш зв’язатися з нами, скориставшись нашою контактною формою або гарячою лінією. Якщо тобі зручніше спілкуватися за допомогою додатків-месенджерів — пиши нам на Viber, WhatsApp або Telegram

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить