Це може бути доволі шокуючим – дізнатися, що Ваша донька вагітна. Але водночас ці неочікувані події та виклики в вашому житті – це можливість зробити величезний внесок в життя тієї, кого ви так сильно любите.

Щоб прийняти зважене рішення відносно незапланованої вагітності Вашої дитини, проявіть мудрість, співчуття та розуміння, згадайте свій життєвий досвід, щоб безцінний дар життя у лоні вашої дочки не був вбитий Вашим рішенням. З цим рішенням Вам і вашій доньці жити все життя. Пам’ятайте, що Ваша донька носить під серцем не згусток тканини – це жива людина з моменту зачаття – Ваш онук чи онучка, незалежно від терміну вагітності. Вам також потрібно пам’ятати, що аборт – це медична процедура і вона має наслідки. Переривання вагітності може негативно позначиться на здоров’ї та психічному стані вашої дочки, а значить негативно вплине на атмосферу і динаміку всієї вашої родини.

Спробуйте відкласти в сторону та відкоригувати свої почуття таким чином, щоб зуміти почути все те, що дійсно почуває ваша донька.

Нагадуйте доньці, що це не кінець її майбутнього

Наголошуйте, що ви допоможете і підтримаєте її в її життєвих виборах

Станьте позитивним голосом її мрій, навіть якщо ці мрії  змінюються

Заохочуйте її мрії

Дослідить всі можливості

Допоможіть їй відчути себе в безпеці

Створіть атмосферу любові та довіри

Не варто керуватись негативними думками

Підтримуйте її емоційне і фізичне здоров’я

 Дізнайтесь більше інформації.

Фахівці нашої онлайн консультації (лікар, психолог та консультант з питань незапланованої  вагітності) допоможуть вам розібратися в ситуації, в якій ви опинилися та дадуть відповіді на ваші запитання, а при потребі – і професійні поради.

Ви можете зв’язатися з нами, скориставшись нашою контактною формою або гарячою лінією. Пишіть або телефонуйте. Ми тут, щоб ваша родина не залишалась з цією ситуацією на самоті.

Добавить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован. Обязательные для заполнения поля помечены *

Отправить