Вагітна?

Ти вагітна? В тебе затримка? Ти не знаєш, що робити? Якщо Ти не очікувала на цю вагітність і не знаєш, як діяти далі – Не хвилюйся! Ми тут, щоб допомогти тобі!
5150044
Спеціалісти нашого центру (професійний лікар-гінеколог, психолог та фахівець з питань незапланованої або кризової вагітності) допоможе Тобі розібратись з ситуацією, в якій ти опинилась, дасть відповіді на всі Твої запитання, вислухає і дасть надійні професійні поради. Ми точно знаємо, що ти зараз переживаєш! Ми знаємо всі хвилювання та думки, невпевненості та страхи, з якими ти зустрілась. Ми хочемо допомогти Тобі прийняти правильне рішення. Телефонуй! Ми чекаємо саме на Твій дзвінок!
5150044
 • Тобі страшно
 • Ти не чекала на цю вагітність
 • Ти не знаєш, що робити далі
 • Батьки не знають про твою проблему
 • Хлопець не хоче цієї дитини
 • Ти не впевнена, що готова стати мамою
 • Ти боїшся вагітності і пологів
 • Що скажуть друзі?
Якщо В тебе затримка і ти думаєш, що можеш бути вагітною:
 1. Перший крок, який варто зробити – пройти тест на вагітність. Тест варто проходити зранку. Однак тести можуть помилятись! Якщо ти не знаєш, як робити тест на вагітність, який тест обрати – ТЕЛЕФОНУЙ!
  5150044
 2. Якщо тест показав негативний результат – пам’ятай, що тест може помилятись, а причиною затримки місячного циклу можуть бути стреси, нервування, перепади погоди, зміна клімату (переїзди), зміни в харчуванні чи захворювання. В такому випадку варто проконсультуватись з лікарем-гінекологом!
 3. Якщо тест на вагітність показав позитивний результат – порадься з лікуючим лікарем-гінекологом, щоб підтвердити результати тесту і знати напевне! Не панікуй! Якщо тобі потрібна допомога і підтримка. Ти не знаєш, що робити далі – телефонуй! Ми тут, щоб підтримати тебе! ТЕЛЕФОНУЙ!
  5150044
 4. Якщо Ти вагітна, але не чекала на цю звістку – зупинись і приймай зважене рішення! По суті, в тебе є багато варіантів і аборт – не єдиний і далеко не найкращий з них! Ти можеш прийняти рішення зберегти дитину, народити і дати їй ЖИТТЯ! Це тільки твій вибір! Не дозволяй нікому тиснути на тебе і змусити до небажаних дій!
 5. Якщо тобі потрібна професійна консультація лікаря-гінеколога, підтримка психолога, ти хочеш, щоб тебе вислухали і зрозуміти – телефонуй! ТЕЛЕФОНУЙ!
 6. Рішення прийняте і тобі потрібно усвідомити, як це зробити найкраще? Телефонуй! Наші консультанти допоможуть Тобі відповісти на всі твої питання, пов’язані з кризовою або небажаною вагітністю, абортом, викиднем чи питаннями пологів чи всиновлення!
5150044
Телефонуй! Ми допоможемо! Всі дзвінки є абсолютно конфіденційними. Якщо в тебе немає грошей на рахунку – ми тобі передзвонимо! Наша мета – це твій спокій та щастя, впевненість в завтрашньому дні!