Народити

Якщо ти вагітна, але не чекала на цю дитину – пам’ятай, що в тебе є багато виборів та варіантів! Аборт – не єдиний з них! Подарувати дитині життя – це чесно і правильно! Життя завжди сильніше за смерть! Якщо Ти вирішила зберегти життя – в тебе є такі варіанти:
  • УСИНОВЛЕННЯ – сьогодні в Україні, за неофіційною статистикою, 20-25% безплідних пар, які мріють, але за станом здоров’я не можуть мати дітей. Здорове немовля стане для таких сімей великим благословенням. Дитина отримає батьків та щасливе життя . Твоє здоров’я, шанс на шасливе материнство в майбутньому і життя дитини – це достойний вибір! Якщо в тебе виникли запитання щодо усиновлення – телефонуй! Ми тут, щоб допомогти!
515-00-44
  • ВІКОНЦЕ ЖИТТЯ – це спеціальні пункти, облаштовані в лікарнях, де молода мама може анонімно залишити новонароджену дитинку. Фахівці передадуть дитинку на всиновлення.
Адреси вікон життя в Україні можна подивитись ЗА ЦИМ ПОСИЛАННЯМ
  • ДОПОМОГА У ТИМЧАСОВОМУ ДОГЛЯДІ ЗА ДИТИНОЮ – якщо у тебе немає грошей і можливостей утримувати та піклуватись про дитинку, але ти прагнеш бути мамою – ти можеш написати заяву в Службу  у справах дітей за місцем проживання  про надання допомоги у тимчасовому влаштуванні дитини до дитячого закладу. Таким чином дитинка не отримує статус сироти і її (його) не можуть всиновити інші родини. І як тільки твої умови зміняться – ти зможеш забрати дитину до себе назад і стати разом однією родиною! Ти зможеш (навіть, повинна будеш) провідувати дитинку в дитячому закладі та по можливості підтримувати її. Існують і інші можливості зберегти твою родину. Якщо тобі потрібна консультація з даного питання – телефонуй! Ми залюбки дамо відповіді на твої запитання!
515-00-44
  • БАТЬКІВСТВО – стати МАМОЮ – це найбільший дар, який може отримати жінка! Ми знаємо, що це, можливо, не входило в твої плани, тобі важко і страшно сьогодні. Ми тут, щоб допомогти тобі! Партнери нашого центру також розглядають можливість підтримки-патронажу молодих соціально незахищених матусь, які наважились зберегти дитинку, дати їй життя та майбутнє – телефонуй нам. Ми поряд, щоб допомогти!
515-00-44
Всі дзвінки є абсолютно конфіденційними. Якщо в тебе немає грошей на рахунку – ми тобі передзвонимо! Наша мета – це твій спокій та щастя, впевненість в завтрашньому дні!
515-00-44