Найчастіші питання

Під час сексу у нас порвався презерватив. Секс був три дні тому. Я дуже боюсь завагітніти. Подружка радить випити постинор чи інші протизаплідні  таблетки. Не знаю, що мені робити! Як зрозуміти: я вагітна чи ні?
  Якщо в Вас дійсно регулярний менструальний цикл і статевий акт відбувся за день до очікуваних місячних, то дуже малоймовірно, що ви завагітніли. Виглядає так, що ваша затримка місячних пов’язана можливо з іншими причинами (наприклад, вона може бути викликана стресом). Тест на вагітність поки що не дасть ніяких результатів . Єдине, що ви можете робити – вимірювати ранішню температуру тіла у прямій кишці (так звану базальну температуру). Якщо вона буде триматися вище 37 градусів більше тижня і, місячні не почнуться, то тоді ви можете зробити тест. Ні в якому разі не використовуйте ніяких народних методів переривання вагітності. Також не радимо Вам приймати «Постинор». По-перше , цей препарат  шкідливий для репродуктивного здоров’я, він негативно впливає на гормональну систему і навіть може стати причиною безпліддя. По-друге , в Вашому випадку він абсолютно неефективний, тому що «Постинор» приймають не пізніше чим  72 години після незахищеного статевого акту.
  Якщо був секс без презерватива, але хлопець не кінчив. Чи можу я бути вагітна? Як дізнатись, що я вагітна? Чи реально завагітніти, якщо він не кінчив?
   На самому початку статевого акту, у чоловіків при збудженні мимовільно  виділяється невелика кількість сперми, яка містить сперматозоїди. Тому є ймовірність того, що ви могли завагітніти. Це також залежало від того, на який день циклу був секс (в період овуляції чи ні. Якщо під час овуляції, то шанси завагітніти збільшуються, в протилежному випадку – зменшуються). Для того, щоб дізнатися вагітні ви чи ні, вам необхідно зробити тест на вагітність.
   В мене був секс з хлопцем, під рукою нічого не було і тепер переживаю, що я – вагітна. До місячних залишилось 2 дні. Я робила тест . Він-негативний. Чи можна йому довіряти?
    Дія тесту на вагітність пов’язана з виявленням в наявності в організмі гормона хоріонічного гонадотропина (ХГ). Цей гормон починає вироблятися через один день після прикріплення заплідненої яйцеклітини до стінки матки, тобто приблизно через 4-11 днів після зачаття. На початку цей гормон поступає в кров, а потім в сечу. Звичайні тести дають достовірний результат при затримці менструації 1-2 дні. Тобто вам потрібно зачекати 3-4 дні і повторити тест.