Для друзів

Ти дізналась / дізнався, що Ваша подруга – вагітна? Не знаєш, що можна зробити і як правильно спілкуватись з нею в такій неочікуваній ситуації? Звичайно, це непросто розуміти її переживання і радити, що робити далі і куди їй іти. Найкращою допомогою для неї буде – просто бути ПОРЯД!
  • Слухай уважно
  • Зберігай спокій
  • Проявляй розуміння і підтримку
  • Запропонуй допомогу
  • Розкажи про нашу БЕЗКОШТОВНУ Всеукраїнську Лінію Допомоги жінкам в кризовій вагітності – дай подрузі телефон нашої Лінії допомоги і запропонуй зателефонувати. Наші фахівці точно знають, як допомогти в цій ситуації!
5150044
Спеціалісти нашого центру (професійний лікар-гінеколог, психолог та фахівець з питань незапланованої або кризової вагітності) допоможуть Вашій подрузі розібратись з ситуацією, в якій Вона опинились, дадуть відповіді на всі запитання, вислухають і дадуть надійні професійні поради.
5150044
Дуже часто дівчині в скрутній ситуації потрібно просто поговорити з кимось. Дай змогу подрузі виговорити всі її страхи – не залишай її на одинці з її проблемою! Нехай вона говорить тоді, коли вона хоче і стільки, скільки вона хоча, а Ти – спокійно слухай. Коли жінка говорить – в розмові вона краще пропрацьовує свої емоції, розглядає різні варіанти рішень. Твоя найкраща допомога – просто бути поряд! Водночас не забувай, що Ви можете швидко відчути себе пригніченим та втомленим від чужих проблем, якщо Ти – її єдиний слухач та помічник. Пам’ятай, що є і інший варіант – Телефонна лінія допомоги для жінок. Наша допомога доступна в будь-який час! Ми пропонуємо БЕЗКОШТОВНУ, турботливу і КОНФІДЕНЦІЙНУ допомогу і можемо швидко підключити необхідних фахівців (лікарів-гінекологів, психологів, фахівців з усиновлення), допомоги яких так потребує зараз Твоя подруга. Телефонуй! Ми тут, щоб допомогти!
5150044